İLÇE KAYMAKAMIMIZA VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez 14 aydır ilçemizde görev yapmaktaydı. Mülkiye müfettişliğine atanması sebebi ile yeni görev yeri Ankara olmuştur.
Programda söz alan Kaymakamımız ; ‘’ Hopa'nın geleceği için siyasi kimliklerin bir kenara bırakılıp tek vücud olması gerekmektedir. Bu 14 ay süre zarfında Hopa için , insanlarımız için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Eğer sizlerin nazarında da iyi bir yere sahip olduysam ne mutlu bana.
Çok güzel insanlarla tanıştım , iyi dostluklar kurdum , ilçemiz adına herhangi bir yardım olduğu anda bir telefon kadar yakın bir dostunuz olduğunu asla unutmayın.
Ayrıca Hopamızın gururu Artvin Hopaspor’uda 3. Ligde görmek en büyük arzumuzdur. Sizlerden ricam takımımıza sonuna kadar destek olun.
Evet 14 ay sonunda veda zamanı geldi . İnşallah bizden sonra gelecek olan Kaymakam kardeşimiz bizden daha iyi işler yapar.
Bana bu güzel ve anlamlı veda yemeğini organize eden Belediye Başkanımız Nedim CİHAN , Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek ve siz değerli dostlarıma şahsım ve ailem adına teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

Kaymakamımızın ardından söz alan Belediye Başkanımız Nedim Cihan ; Sayın Kaymakamımız Hopa’ya güzel işler katarak , iyi dostluklar edinerek aramızdan ayrılıyor. Yüreği güzel , yardım sever , insan dostu bir Kaymakamımıza veda ediyoruz. Sayın Kaymakamım Hopa’da yaptığınız görevlerden dolayı Hopa halkı adına teşekkür ediyorum’’ dedi.
Belediye Başkanımızdan sonra söz alan Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven ; bu tip ayrılıklarda duygusallık vardır. İlçemize kattığınız güzel şeylerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum . Yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını diliyorum . 
Ayrıca Afrin’de şuan görev başından olan askerlerimize de görevlerinde başarılar diler , onları Rabbimize emanet ediyoruz ‘’ dedi.
Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek , CHP İlçe Başkanı Adnan İskender , Hopa Ticaret Odası Başkanı Osman Akyürek ve Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak’ta , kaymakamımız Ferit Görükmez’e yaptığı görev boyunca ilçemize kazandırdığı katkılardan dolayı teşekkür ederek , yeni görev yerinde başarılarının devamını dilediler.
Programda Kaymakamımıza hediyeler sunularak , hatıra fotoğrafı çekinildi.