HEP BİRLİKTE ARTVİN

HEP BİRLİKTE ARTVİN 
HEP BİRLİKTE ARTVİN HOPASPORUZ
Dün akşam A.Hopaspor kulübü Başkanı Sayın Mubin Çakmak ve yönetim kurulunun organize ettiği dayanışma gecesine katıldım.
Hopa Kaymakamımız Ferit Görükmez olmak üzere, Arhavi Kaymamımız Hasan Ongu, Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, ŞavşatBelediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk, Kemalpaşa BelediyeBaşkanımız Ergül Akçiçek, Hemşinliler Hizmet Vakfı Başkanı İş adamı Necmettin Aydın ve yönetimi, A.Hopaspor kulübü bi önce ki dönem başkanı Nedim Koyuncu, Hopa’nın protokol üyeleri, Hopalı işadamları, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde olan Hopalı iş adamları, A.Hopaspor bir önceki dönem yöneticileri, A.Hopaspor taraftar gurupları da geceye katıldı. 
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede belediyemiz olarak katkılarımızın devam edeceğini söyledik. Herkesin bu futbol sevdasında taşın altına elini koyması bizi bir hayli mutlu etti. 
Takımımızın namağlup mücadele etmesi ve bu hafta zorlu bir viraja girmesi üzerine bizlerde moral desteği olarak birlik ve bütünlüğümüz ile desteklerimizi bırakmadan takımımızın yanındayız..