Başkanın Özgeçmişi

Artvin / Hopa- Çavuşlu köyüne 1946 tarihinde doğdu. İlkokul-ortaokul ve liseyi bitirdikten sonra İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi ışık mühendislik fakültesinde 1972'de inşaat mühendisi olarak mezun oldu.

İlk işi ERG A.Ş.'ın Keban Gökçekaya Yüksek gerilimli enerji nakil işinde şantiye şefi olarak çalıştı.Daha sonra kendi şirketinde sırası ile aşağıda belirtilen işlerde bulundu;

 Kayseri-Yeşilhisar-Ürgün yolu dolgu ve sanat yapılar işleri,DSİ. Çorum-Osmancık pompaş sulaması inşaat işi,DSİ. Erzincan Altın başak sulaması ve taşkın koruma işi,DSİ. Aydın bölgesi çine Topçam Barası inşaat işi,DSİ. Samsun Bölgesi Samsun içme suyu Barajı inşaatı,DSİ.Kayseri Bölgesi Uzunlu Barajı inşaatı,S.S Güzel deniz yapı koperatifi 132 dairelik konut inşaatı,DSİ. Kayseri Bölgesi Kırşehir Kültürtepe sulama inşaatı,S.S Huzur konut yapı koperatifi 80 dairelik konut inşaatı yapımlarında Teknik müdür  ve ortak olarak görev yaptı.

2003 tarihinde Adalet ve Kalkınma partisine üye oldu,2004 Yerel yönetim seçimlerinde Hopa belediye başkanlığı için aday adayı oldu,2014 Yerel yönetim seçimlerinde Hopa belediye başkanlığı için Aday seçilip , seçimi kazanarak Hopa Belediye Başkanlığı görevine başladı.Evli ve 3 çocuk babasıdır.