• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/nedim.cihan.98
 • https://plus.google.com/https://www.youtube.com/user/HopaBelediyesi/posts
 • https://twitter.com/Yalehopa
  • HOPA BELEDİYESİ
  • www.hopa.bel.tr
  • HOPA BELEDİYESİ
  • www.hopa.bel.tr.
  • HOPA BELEDİYESİ
  • www.hopa.bel.tr

ANASAYFA

HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN'IN BASIN AÇIKLAMASI

   Kültür Evi - Sahil Yürüyüş Yolu - 14 Mart Parkı - 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı Projesinin açılışı ve Hopa Belediyesi Yeni Hizmet Binası Projesinin temel atma töreni, 03.06.2017 Saat:15.30'da Sayın Valimiz, Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız ve protokol üyelerimizin de katılımıyla Orta Hopa Mahallesindeki Kültür Evinde Başlayacaktır. 

Tüm Hopa Halkımız Davetlidir.
Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, İstanbul seyahatinin ardından gelir gelmez Taşköprü mevki Çiknovali'de yapılan 1200 metrelik yol betonlama çalışmasını inceledi. Bugün yapımı tamamlanan 1200 metre Çiknovali yolu o bölgenin en büyük sorunuydu. Taş duvar ve yol betonlamasının tamamlanması nedeniyle, sıcakta hızlı bir şekilde çalışan emekçi çalışanlara başkan Nedim Cihan baklava ve karpuz ikram ederek hep birlikte hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Hopa'da Masa Tenisinde iddialı olan ve adından sıkça söz ettiren Hopa Belediyesi Spor Kulübünde yeni Masa Tenisi yıldızlar yetişmeye devam ediyor.
06.07.2017
13.06.2017
Belediyemiz tarafından yaptırılan ve yaklaşık 2 bin adet eski tarihlere ait değerli ve kıymetli eserlerin bulunduğu, eskiyi yaşatacak olan Hopa Kültür Evi ve Müzesinin açılışını gerçekleştirdi.
Artvin Valisi Ömer Doğanay, Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Ak Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Hopa Liman Müdürü Meriç Özer, protokol üyeleri ve çok sayıda Hopalı vatandaşlar, Hopa Belediyesinin söz verip yapmış olduğu ve yapılmakta olan projelerin açılışını ve temel atma törenini gerçekleştirdi.
05.06.2017
05.06.2017
Bakan Eroğlu Hopa Belediye Başkanımız Nedim Cihan'ı makamında ziyaret ederek Hopa-Balıklı-Güneşli Köyü Şelalesinin Milli Parklara dahil edildiğinin müjdesini vererek bununla ilgili kararı imzaladı. Bakan Eroğlu ve Belediye Başkanımız Nedim Cihan arasında geçen keyifli sohbetin ardından başkanımız Hopa'da yapılması gereken 3 adet Tersip Bendi için de söz aldı.
Artvin Valisi Sayın Ömer Doğanay, Ak Parti Artvin Milletvekili Dr.İsrafil Kışla, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, diğer İlçe Belediye Başkanları ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşen bu akşamki iftar yemeğimizi veren GAZİOĞLU ŞİRKETİ adına Muzaffer Gazioğlu, Kemal Gazioğlu ve ailesine teşekkür ederiz.
05.06.2017
05.06.2017
Hopa Belediyesinin kurmuş olduğu iftar çadırında bugün yemek veren ARI İNŞAAT adına Ali Vehbi Tatoğlu'na Hopa halkı adına teşekkür ediyoruz.
Ramazan ayının 6. Günü iftarımızı Otel Perontide açtık. Otel Perontinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar programına ;
02.06.2017
02.06.2017
İftar çadırımızda yemekten sonra çay ikramında bulunan memleketimizin değeri HOPADAN ÇAY'a teşekkür ederiz..
Bereketli sofralarımızın kurulmasına vesile olan ve bugünki iftar çadırımızda yemek veren PARSAN Şirketi adına Şafak İslamoğlu'na Hopa halkı adına teşekkür ederiz.
02.06.2017
02.06.2017
 1 


E-BELEDİYE
Anlık
Yarın
21° 29° 21°
AlışSatış
Dolar3.52643.5405
Euro4.13244.1489